Корзина
Сертифицированная компания Prom.ua
ИНКАП –это надежные инвестиции, это современные инновации, это мировые достижения для наших клиентов
+380
44
228-58-67
менеджер
+380
96
980-64-62
парковка
+380
66
620-71-10
благоустройство

Конус дорожній гнучкий - для чого використовують, цікава інформація

Конус дорожній гнучкий - для чого використовують, цікава інформація
Гнучкий дорожній конус - універсальний дорожній обмежувач

01.04.18

 

 

 

 

 

 

        У нашій країні досить часто відбуваються різного роду ремонтні роботи доріг та дорожніх покриттів. І не менш часто відбуваються ситуації, коли недобросовісні водії, нехтуючи правилами дорожнього руху, виїжджають на ту частину дороги, на якій ведеться ремонт, тим самим наражаючи на небезпеку працівників. У зв'язку з цим виникає проблема тимчасового огородження територій і кращий варіант рішення - Конус дорожній гумовий.

 

        Конуси гнучкі гумові для огорожі - застосовують у вигляді тимчасового дорожнього знака, який розташовується на дорожніх ділянках для тимчасового обмеження потоку автомобілів. Також конуси гнучкі сигнальні можуть бути використані для розподілу руху на проїжджій частині, або для об'єднання смуг, під час дорожньо-буд. робіт, ДТП.

 

         До того ж гумові гнучкі конуси часто застосовують, коли проходять спортивні змагання та культурно масові заходи. Важливим фактом є те, що гумовий конус це незамінний помічник для автошкіл, де їх використовують в якості навчальних фішок.

 

 

Основним плюсом гумових дорожніх конусів є можливість багаторазового використання. Це забезпечується завдяки м'якій гумі, яка відмінно переносить будь-які погодні умови і механічні навантаження. Купити гумовий конус можна на нашому сайті в розділі Конуси.

Ви можете прочитати статтю на російській мові ТУТ.

Источник: