Корзина
Сертифицированная компания Prom.ua
ИНКАП –это надежные инвестиции, это современные инновации, это мировые достижения для наших клиентов
+380
44
228-58-67
менеджер
+380
96
980-64-62
парковка
+380
66
620-71-10
благоустройство

Стовпчики дорожні гнучки та пластикові, муки вибору?

Стовпчики дорожні гнучки та пластикові, муки вибору?
При огородженні придорожної території або паркінгу дуже важливо забезпечити безпеку для автомобілів і користувачів.

01.04.18

 

 

 

 

 

 

 

 

 Наші клієнти, в деяких випадках, стикаються з проблемою пошкодження дорогих автомобілів об металеві дорожні стовпчики і звертаються до нас для вирішення цього завдання. У більшості випадків ми радимо покупцям два варіанти: стовпчик дорожній пластиковий і гнучкий дорожній захисний стовпчик.

 

 

Пластиковий дорожній стовпчик підійде для тих, хто хоче швидко захистити територію, при цьому витратити мінімум фінансів. Але в плані довговічності роботи пластиковий дорожній стовпчик огорожі сильно поступається своєму гнучкому колезі. Вся справа в матеріалі, з яких виробляють стовпчики. У першому випадки це пластик, а як відомо пластик схильний до механічних деформацій, при зіткненні з автомобілем він ламається, так само морозостійкість дорожнього пластикового стовпчика залишає бажати кращого.

 

 

Другий же варіант зроблений з високотехнологічного матеріалу, який за своїми фізичними і механічними характеристиками не поступається гумі, а за деякими показниками (як, наприклад, зносостійкість) перевершує її. Все це в комплексі забезпечує стабільну роботу і багаторазове використання протягом усього терміну експлуатації. Гнучкість огороджувального гнучкого дорожнього стовпчика дозволяє витримувати постійні механічні навантаження і температурні перепади.

 

 

 

 

У підсумку, що ми маємо? Якщо ви готові постійно займатися демонтажем і монтажем, при цьому відразу не витратити багато грошей, то Вам підійде стовпчик дорожній пластиковий. Якщо ви цінуєте свій час і працю - оптимальний варіант купити гнучкі дорожні стовпчики від INCAP. Прочитати цю статтю на російській мові Ви можете ТУТ