Корзина
Сертифицированная компания Prom.ua
ИНКАП –это надежные инвестиции, это современные инновации, это мировые достижения для наших клиентов
+380
44
228-58-67
менеджер
+380
96
980-64-62
парковка
+380
66
620-71-10
благоустройство

Як правильно організувати пункт проїзду с високою інтенсивністю руху?

Як правильно організувати пункт проїзду с високою інтенсивністю руху?
Организація проїзду за допомогою високоінтенсивоного шлагбауму TURBO4s/

01.04.18

 

 

 

 

 

 

 

            У нашу компанію досить часто надходять запити від директорів великих підприємств, або власників паркінгів з великою кількістю посадочних місць. Їх усіх об'єднує спільна проблема: «Як забезпечити високу, а найголовніше стабільну пропускну здатність на територію, за краще співвідношення ціни і якості?» В даній ситуації ми радимо клієнтам таке рішення проблеми, що склалася - купити і встановити автоматичний шлагбаум TURBO4S високої інтенсивності.

 

Шлагбаум автоматичний швидкісний TURBO 4S є оптимальним варіантом для контролю дорожнього руху на автопарковках і паркінгах. При цьому, шлагбаум автоматичний TURBO4S володіє всіма характеристиками для забезпечення транспортного проїзду на об'єктах з високою інтенсивністю руху. Це рішення підходить там, де велику роль грають швидкість відкриття шлагбаума і надійність автоматики.Головне достоїнство шлагбаума TURBO4S - час відкриття \ закриття шлагбаума становить не більше 2 секунд. Швидкість роботи шлагбаума реально допоможе Вам довести пропускну здатність території до максимуму, при цьому стабільність роботи буде високою протягом усього терміну експлуатації. Одна з важливих переваг автоматичного шлагбаума є можливість механічного (ручного) розблокування (підняття і опускання) шлагбаума при форс-мажорних ситуаціях, таких як непередбачене відключення світла.

 

 

 

 

 

Ця функція забезпечується за рахунок унікальної конструкції ручного механізму. Якщо Вам потрібно підняти або опустити стрілу вручну, зробіть відкриття декоративної заглушки і, обертаючи спеціальний важіль (входить в комплект поставки) зробіть прокрутку.

 

 

 

 

 

         Отже, підбиваючи підсумки, можна сказати що, зробивши покупку автоматичного шлагбаума високої інтенсивності TURBO4S Ви: а) Вирішіть проблему якісної і високої пропускної здатності на Ваше підприємство; б) отримаєте швидкий шлагбаум, який прослужить вірою і правдою протягом усього терміну експлуатації; в) підвищите комфортність, і рівень економії часу у відвідувачів.

Прочитати цю статтю на російській мові Ви можете ТУТ