Корзина
Сертифицированная компания Prom.ua
ИНКАП –это надежные инвестиции, это современные инновации, это мировые достижения для наших клиентов
+380
44
228-58-67
менеджер
+380
96
980-64-62
парковка
+380
66
620-71-10
благоустройство

Паркувальні бар`єри та "та з чим їх їдять?"

Паркувальні бар`єри та "та з чим їх їдять?"
Якість і доступність

01.04.18

 

 

 

 

 

 

 

Кожному автолюбителю хочеться мати постійне місце паркування автомобіля, але через постійне збільшення кількості автомобілів це не завжди виходить. Тому наші клієнти виявляють підвищену цікавість до придбання блокіратора паркувального місця, як доступного обмежувача паркування. Але ось з'являється питання: «Який бар'єр паркувальний краще вибрати?». Далі в статті постараємося розібратися з цим питанням.

 

 

 

 

 

 

         У випадки бажання встановити бар'єр паркувальний з прийнятними ціновими і якісними характеристиками, Вам може підійти бар'єр паркувальний «Дуга». Особливістю даного паркувального бар'єру є високий рівень безпеки, який забезпечується завдяки гвинтовому і навісного замку, що разом з якісними матеріалами гарантують стабільну роботу.

 

 

 

 

 

 

 

        Бар'єр "Метелик" внаслідок своєї будови володіє найбільшою ефективністю огороджування паркувальних місць. Замок у блокіратора паркувального місця розміщений всередині бічної частини бар'єру на достатній висоті від поверхні. Це зменшує кількість вологи, яка потрапляє в замок і гарантує максимальне збільшення терміну роботи паркувального бар'єру.

 

 

 

 

 

 

 

       Блокіратор паркувального місця "Напівавтомат" розроблений для забезпечення максимального комфорту клієнта, який досягається завдяки механізму автофіксації бар'єру паркувального під час підняття. Паркувальний бар'єр напівавтомат прекрасно справляється із завданням перекриття паркувального простору і також має елегантний зовнішній вигляд. Блокіратор парковки «Напівавтомат» підходить для дворового, громадського та виробничого огородження. При виготовленні антипаркувального бар'єру використовуються матеріали вищої якості

 

 

 

 

 

 

           Якщо ціни на паркувальні бар'єри б'ють вас по гаманцю, то адекватним варіантом є бар'єр паркувальний "Київська русь". Даний бар'єр виготовлений із сталі високої якості і пофарбований порошковим методом, який гарантує довгу роботу і стійкість від корозії.

 

 

 

 

 

 

 

 

       Підводячи підсумки, сміливо можна сказати, що компанія INCAP надає широкий вибір паркувальних бар'єрів, який не залишить байдужим кожного нашого клієнта. І ми завжди готові допомогти з вирішенням, який бар'єр Вам потрібен, а також провести супровід замовлення від заявки до установки паркувального бар'єру. Прочитати цю статтю на російській мові Ви можете ТУТ.